Dongguan Lintai Luggage Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Dongguan Lintai Luggage Co., Ltd.

Certifications
Chiny Dongguan Lintai Luggage Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Dongguan Lintai Luggage Co., Ltd. Certyfikaty
Customers Reviews
Im Online Czat teraz

Dongguan Lintai Luggage Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Dongguan Lintai Luggage Co., Ltd. Dongguan Lintai Luggage Co., Ltd. Dongguan Lintai Luggage Co., Ltd. Dongguan Lintai Luggage Co., Ltd. Dongguan Lintai Luggage Co., Ltd. Dongguan Lintai Luggage Co., Ltd.
office 2 sample room workshop Molding department office 1 meeting room

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
marki : BBKE
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 2000000-2500000
Rok założenia : 2010
pc Export : 80% - 90%
Dongguan LinTai bagażnika, Ltd powstała w 2010 roku, znajduje się w mieście Houjie miasta Dongguan GuangDong Province.,; Naszą podstawową dziedziną działalności jest wszelka różnorodność przypadków EVA, takich jak Torba na narzędzia, Torba na komputer, Torba na akcesoria, Torba na słuchawki, Torba na aparat fotograficzny Drone itp.

Posiadamy warsztat prasowania, warsztat do szycia, sekcje opakowań, sekcje inspekcyjne, co więcej, mamy profesjonalny zespół, który poszedł za zamówieniami klientów, w tym projektant, technik, dział badań i rozwoju, dział obsługi klienta i dział sprzedaży; zaakceptuj zamówienie OEM i ODM i posiadamy własną markę "BBKE" i "贝贝 壳".

Fabryka zajmowała powierzchnię 2000 ㎡, 300㎡warehouse i 300㎡half-gotowy magazyn magazynowy; Nasza fabryka przeszła przez system ISO System Attestation ze sklerometrem, zaciskami i detektorami igieł itd.

Uczestniczamy na wszystkich targach zagranicznych, takich jak: Japan Gift Fair, HKTDC, USA CES, niemiecka IFA, francuskie targi, Anglia Autumn Fair. Nasz główny rynek zagraniczny w Europie i Ameryce, Japonii i Korei rynku. Firma kładzie nacisk na kontrolę jakości, jakość jest podstawą dla przetrwania firmy. Wysoka jakość produktów przyciąga starych i nowych klientów na oczy.

Firma wywiera zasady według ludzkiej natury i dorasta wraz ze swoimi towarzyszami, dbając o pracownika, robotnik stara się zakończyć misję produkcyjną.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Lintai Luggage Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Lisa

Tel: 86-13433013383

Faks: 86-769-85449854

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)